Farebný dom s výhľadom

Aktualizované 6 marca 2023

Farebný dom s úžasným výhľadom na Banskú Štiavnicu sa nachádza priamo nad historickým centrom mesta, cca 5 minút pešo na hlavné námestie a súčasne na okraji lesa, pod vrchom Glanzenberg. Za 15 minút ste pešo pri jazere Vodárenská, za pol hodinku na Červenej studni, odkiaľ začínajú turistické, cyklistické aj bežkárske trate. Napriek blízkosti k centru mesta s kaviarňami a koncertami, ponúka kľud a takmer vidiecku náladu.

Farebný dom s výhľadom Farebný dom s úžasným výhľadom na Banskú Štiavnicu sa nachádza priamo nad historickým centrom mesta, cca 5 minút pešo na hlavné námestie a súčasne na okraji lesa, pod vrchom Glanzenberg. Za 15 minút ste pešo pri jazere Vodárenská, za pol hodinku na Červenej studni, odkiaľ začínajú turistické, cyklistické aj bežkárske trate. Napriek blízkosti k centru mesta s kaviarňami a koncertami, ponúka kľud a takmer vidiecku náladu.Dom sa skladá z dvoch apartmánov s vlastnou kúpeľňou a kuchyňou. V každom je veľká manželská posteľ ako aj doplnkové lôžka (gauč, váľanda). Dom je starostlivo zrenovovaný a samotrejme plný farieb. Je rovnako vhodný pre rodinky s deťmi ako aj dvojice hľadajúce kľud a romantiku. Ideálny pre väčšiu partiu, či dve rodiny na spoločnej dovolenke či výlete. V dome nie je žiadna telka! Dom má typickú štiavnickú svahovitú záhradu otvorenú na juhovýchod, z ktorej máte celú dolnú čas Štiavnice až po Antolský kaštieľ ako na dlani. V záhrade si môžete urobiť ohník, opekať aj grilovať, a popri tom sa kochať pohľadom na Kalváriu či vrch Sitno. Určite sa tam zabavia aj vaše deti, ale dajte na ne pozor, štiavnické terény sú strmé. Bezplatné parkovanie je možné v záhrade pri dome (jedno parkovacie miesto pre každý apartmán). Popis vybavenia: 1.Zelený štúdio apartmán (30 m2): veľká manželská posteľ (šírka 180 cm), plne vybavená kuchynka (indukčný varič, chladnička) kúpeľňa so sprchovacím kútom. Možnosť poskytnúť prístelku. 2.Fialový apartmán so žlto-modrou spálňou (32 m2): spálňa s veľkou manželskou posteľou, váľanda (doplnkové lôžko); ďalej obývacia izba/jedáleň s vybavenou kuchynkou ( indukčný varič, chladnička) a gauč (doplnkové lôžko). Orientačná cena za 2 osoby/noc mimo sezóny začína od 50 Eur/noc, v sezóne od 60 Eur (cez týždeň)/ 70 Eur (víkend), + 10 Eur prístelka alebo príležitostné lôžko/noc.

Overte si dostupnosť na čísle 0911 766 376, a rezervujte cez Booking.com, alebo tento formulár:

Contact Form Demo (#4)

V ubytovaní je zákaz fajčiť. Pobyt domácich zvierat nie je dovolený. 

Prevádzkovateľ ubytovania a osoba zodpovedná za prevádzku: Branislav Solovic, Pod Červenou studňou 637/22, Banská Štiavnica, 96901, IČO: 45 911 487, Registrovaný OU-ZH-OZP-2019/001355-3, č. živnostenského registra 680-15632, 0911 766 376

Nákupný košík
Návrat hore