O mne

Kto som, čo som...

Všetci ma volajú Baja. Farby ma sprevádzajú celý život. Profesionálne sa im venujem posledných 8 rokov. Vtedy som otvorila svoj prvý maličký obchodík s farbami Annie Sloan v múzeu v Banskej Štiavnici.

 

Ako som s farbami pracovala, objavovala som celý nový svet. Očarili ma aj iné farby, ktoré majú jedno spoločné a to, že za nimi stoja konkrétni ľudia. Väčšinou sú to rodinné firmičky, ktoré sa kvalitou svojich produktov dostali na svetovú úroveň. Nie je farba ako farba, pozor na to 🙂 . Farby, ktoré ponúkam sú to najlepšie vo svojej kategórií na trhu. Ekologické, s nulovým, alebo takmer nulovým obsahom voľne prchavých látok (VOC), s krásnymi a bohatými pigmentami, výbornou rozotierateľnosťou a fantastickou krycou schopnosťou. Jednoducho je s nimi radosť pracovať :-).

Rada vám odovzdám svoje skúsenosti a naučím vás pracovať s farbami tak, aby ste si mohli svoje domovy skrášliť originálnym spôsobom. Aby ste si vytvorili pre seba a svoju rodinu domov aký nemá nikto iný. Vyhrňme si rukávy a poďme sa spoločne pustiť do tvorivého dobrodružstva, či už v našom obchodíku v Banskej Štiavnici, alebo v Bratislave. Vítam vás medzi nami #dámysfarbami

A kto sú dámy s farbami?

Baja, Saša, Miriam, Andrejka, Maťka a každá (každý) z vás, kto sa k nám pridá a zaprple si prsty s farbami 🙂

Nákupný košík
Návrat hore