Kreatívne kurzy maľovania (nielen) nábytku

Aktualizované 3 mája 2024

Kreativne kurzy malovania nabytku
Naše kreatívne kurzy maľovania (nielen) nábytku sú pre všetkých tých, ktorí hľadajú odvahu vydať sa pri skrášľovaní svojho domova cestou vlastnej kreativity a vlastného štýlu.

Už sa aj chcete do toho pustiť, ale nie ste istí, ako na to? Už je tu aj nápad, srdce by už maľovalo, ale v hlave sa stále ozýva tá zbytočná obava či to sami zvládnete? Alebo sa trápite s výberom a kombináciou odtieňov? Na našom workshope vás zbavíme zábran a hneď smelo a s radosťou sa pustíte do tvorivej práce.

Alebo už máte niečo za sebou a chcete sa naučiť ešte viac zložitejších techník dekorovania a byť ako profesionál? Máme aj pokročilé kurzy pre vás!

Na našich kreatívnych kurzoch maľovania nábytku sa zoznámite s umením transformácie svojho domova pomocou našich prémiových farieb a dekoračných pomôcok. Spoločne sa ponoríme do sveta odtieňov a ich kombinácií a rôznych efektných techník. Uvedieme vás do sveta,  kde kvalita stretáva štýl. Objavíte nielen to, ako ešte viac zútulniť a oživiť svoj domov ale hlavne to, ako odviazať svoju vlastnú kreativitu, dať všetkým na obdiv svoj vlastný štýl. Veď kto už by bol lepším dizajnérov vášho domova, keď nie vy sami. Z našich kurzov odídete s vedomím, že máte na to byť originál!

Z našich kurzov odídete s istotou, že máte na to byť originál!

Čo vás čaká:

Odborné vedenie

Naučíme vás, ako správne pracovať s kriedovými farbami, od prípravy nábytku po finálne dotyky.

Praktická skúsenosť

Na vlastnej koži zažijete jednoduchosť a efektívnosť týchto farieb pri tvorbe umenia, ktoré zaujme každého

Kreatívne techniky

Osvojíte si rôzne techniky, ako je patina, ombré efekty, štrukturované povrchy, a mnoho ďalších

All inclusive

Poskytneme vám všetok potrebný materiál, vrátane pracovných dosiek, ktoré si odnesiete domov pre ďalšiu inšpiráciu. Nachystáme aj malé občerstvenie

Na kurzoch maľovania sa dozviete všetko o farbách, ktoré ste si vybrali a hlavne si vlastnoručne vyskúšate, ako sa rôzne produkty používajú, aby ste si mohli vytvoriť farebný domov a interiérové doplnky podľa svojich predstáv.  Na základných kurzoch budeme pracovať na drevených doštičkách, na ktorých si vyskúšate techniky. Na kurzoch s výrobkami si vyberiete niektorý z našich drevených polotovarov (podnos, šperkovnička, krabička na servítky a pod.), ktorý si podľa vlastnej predstavy namaľujete a ozdobíte. Donesiete si domov hotový výrobok, ktorým môžete niekoho obdarovať.

Dozviete sa takisto  všetko o tom ako si nábytok pred maľovaním pripraviť a očistiť, akú techniku a postup zvoliť pri rôznych druhoch povrchov.

Na našich kurzoch zrelaxujete a načerpáte inšpiráciu

V neposlednom rade, na našich kreatívnych kurzoch si aj oddýchnete a zrelaxujete! Vyskúšate si farby a rôzne techniky, načerpáte inšpiráciu a odvahu pustiť sa do vlastných prerábok nielen nábytku. Kurzy prebiehajú v komornej priateľskej atmosfére. Na jednom kurze sú maximálne štyria účastníci. Spoznáte sa u nás so spriaznenými tvorivými dušami s ktorými sa možno aj spriatelíte, tak ako sa z mnohých účastníčok stali aj moje priateľky.

10 % zľava na celý prvý nákup pre účastníkov

Priniesť si nepotrebujete nič, farby, pomôcky, aj zástery na vás čakajú. Stačí vám tá príslovečná dobrá nálada, chuť sa niečo naučiť, otvorená myseľ a môžeme začať. Dostanete aj návody a vzorkovník farieb. Pripravíme malé občerstvenie.  Teším sa na vás v Bratislave na Družstevnej 5. 

Cena našich kurzov je jednotná 75€ na osobu. Cenu hoťujúcich kurzov nájdete pri jednotlivých kurzoch.

A k tomu ešte takéto bonusy:

Darčeky pre vás

Každý účastník dostane originálnu drevenú špachtľu na miešanie farieb a vzorkovník

Exkluzívna zľava

Ako účastník workshopu získate 10% zľavu na všetky produkty pri prvom nákupe

Flexibilita

Možnosť individuálnych kurzov pre menšie skupiny v čase, ktorý vám vyhovuje

Nákupný košík
Návrat hore