Kriedová farba Vintage Paint

Kriedová farba VINTAGE PAINT je prírodná a ekologická farba na vodnej báze. Jednoducho a ľahko sa nanáša, a preto je vhodná pre profesionálov ako aj úplných začiatočníkov. Je špeciálne vyvinutá pre dosiahnutie autentického matného kriedového vzhľadu, aký bol bežný pre nábytok v minulosti. Farba je bez zápachu a veľmi rýchlo schne.

Farba na nábytok aj všetko ostatné – všestranná farba

Vintage Paint poskytuje vynikajúce krytie a perfektnú výdatnosť. Obrovskou výhodou je jej všestrannosť: je to vynikajúca farba na nábytok, ale aj dekoračné predmety, steny, podlahy či obklady. Ľahko priľne takmer na akýkoľvek povrch (drevo, kov, sklo, plast, tkanina atď.), a to bez špeciálnej prípravy. Podklad stačí očistiť, prípadne odmastiť. Vo väčšine prípadov brúsenie nie je potrebné, za predpokladu, že sa pôvodný náter neodlupuje.

Shabby chic, patina, provensálsky štýl

Ak vás láka pri skrášľovaní svojho domova použiť tieto, alebo aj iné štýly a techniky, našli ste tú pravú farbu. Kriedová farba Vintage Paint je na to vďaka svojim vlastnostiam a ľahkosti aplikácie ako stvorená. Táto farba nekladie žiadne medze vašej kreativite a vášmu vlastnému štýlu. Namaľované kusy môžete ďalej dekorovať pomocou transferov, pečiatok, dekupáže či šablón z našej pomuky Rôzne pokročilé techniky sa môžete naučiť aj na našich kurzoch.

Prírodná farba

Prírodná farba Vintage Paint je aktualizovaná verzia pôvodných starých kriedových farieb, ktorých originálna receptúra siaha až do Talianska 14. storočia. Tento náter spája pôvodné kvality s modernou technológiou. Pri výrobe sa stále používajú prevažne len prírodné suroviny. Farba je prirodzene dýchateľná. Neobsahuje olovo ani amoniak, ani syntetické výplne.

Ekologická farba

Tento výrobok získal environmentálny certifikát Európskej Únie Ecolabel, ktorý zaručuje, že produkt aj jeho výroba sú šetrné k životnému prostrediu. Farba tiež zodpovedá európskej norme NEN 71-3 pre použitie na detské hračky a nábytok. Vintage Paint sa aktívne snaží minimalizovať odpad a používanie plastov. Výrobca balí farbu, ako aj ostatné výrobky značky Vintage Paint, výhradne do obalov z recyklovaných materiálov. Inovatívne metódy balenia zahŕňajú použitie kovových špendlíkov namiesto lepiacej pásky. Spoločnosť investovala do stroja na drvenie kartónových krabíc a zásadne používa kartónovú drť ako ochrannú výplň pri preprave namiesto bežného polystyrénu.

Zobrazených 1–30 z 70 výsledkov

Nákupný košík
Návrat hore