Workshopové štvrtky

Aktualizované 20 marca 2024

Kurzy sa konajú vždy vo štvrtok od 16.00 do približne 20.00. Pre podrobnosti o jednotlivých kurzoch, cene, obsadenosti a pre prilásenie sa kliknite na názov workshopu, ktorý vás zaujal.

Kurz môžete aj darovať. Darčekovú poukážku si kúpite tu.

Cena našich kurzov je jednotná 75€ na osobu. Cenu hoťujúcich kurzov nájdete pri jednotlivých kurzoch.

Na našich kurzoch si oddýchnete, zrelaxujete, vyskúšate si farby a rôzne techniky, načerpáte inšpiráciu a odvahu pustiť sa do vlastných prerábok nielen nábytku. Kurzy prebiehajú v komornej atmosfére. Na jednom kurze sú maximálne štyria účastníci. 

10 % zľava na celý prvý nákup pre účastníkov

Na kurze dostanete k dispozícií drevené doštičky, resp. vlajočky, na ktorých si vyskúšate techniky. Potom si urobíte svoj prvý maľovaný projekt, na ktorý si vyberiete niektorý z našich drevených polotovarov – podnos, šperkovničku, krabičku na kapesníčky, … Sami si vyberiete odtiene, techniku, dekoračný materiál, ktorý použijete a domov si odnesiete hotový výrobok. 

Takže si nepotrebujete nič nosiť, iba dobrú náladu a chuť tvoriť :-). Dostanete aj návody a vzorkovník farieb.  Pripravím malé občerstvenie.  Teším sa na vás v Bratislave na Družstevnej 5. 

Ak máte záujem aj o iný workshop a v inom čase, prosím, ozvite sa a naplánujeme termín. Kurz urobím aj individuálne podľa vašich potrieb a predstáv po vzájomnej dohode.

Rovnako sa vieme dohodnúť aj na kurze v Banskej Štiavnici. Keď sa vás na niektorý termín nazbiera väčšia skupinka, tak sa môžme pohrať s farbami aj v našom spriatelenom štiavnickom ateliéri Momoko.

A ešte kto som ja 🙂

Ja som Baja a farby ma sprevádzajú celý život. Profesionálne sa im venujem posledných 9 rokov. Vtedy som otvorila svoj prvý maličký obchodík s kriedovými farbami Annie Sloan v múzeu v Banskej Štiavnici. Ako som s farbami pracovala, objavovala som celý nový svet. Očarili ma aj iné farby, ktoré majú jedno spoločné a to, že za nimi stoja konkrétni ľudia. Väčšinou sú to rodinné firmy, ktoré sa kvalitou svojich produktov dostali na svetovú úroveň. Nie je farba ako farba, pozor na to 🙂 . Farby, ktoré ponúkam sú to najlepšie vo svojej kategórií na trhu. Ekologické, s nulovým, alebo takmer nulovým obsahom voľne prchavých látok (VOC), s krásnymi a bohatými pigmentami, výbornou roztierateľnosťou a fantastickou krycou schopnosťou. Jednoducho je s nimi radosť pracovať :-). Rada vám odovzdám svoje skúsenosti a naučím vás pracovať s farbami tak, aby ste si mohli svoje domovy skrášliť originálnym spôsobom. Aby ste si vytvorili pre seba a svoju rodinu domov aký nemá nikto iný. Vyhrňme si rukávy a poďme sa spoločne pustiť do tvorivého dobrodružstva, ktoré začína v našom obchodíku s Farbami v Bratislave na Družstevnej 5.

Nákupný košík
Návrat hore