Pri nákupe nad 70€ je doprava zdarma. POSLEDNÉ KUSY farieb ANNIE SLOAN so ZĽAVOU 15% -25%.

Fusion Mineral Paint

V marci 2021 sme priniesli na náš trh kanadskú značku farieb Fusion Mineral Paint. Sú to farby určené na nábytok, ale použiť ich môžete aj na kov, sklo, steny. Ich zloženie tvorí 100% akrylová živica a pigmenty získavané z prírodných organických a anorganických minerálov. Fusion sú ekologické farby, 100% netoxické, bez obsahu prchavých látok (VOC).

Navyše majú v sebe už zabudovanú kryciu vrstvu, ktorá je vode odolná, odolná voči fľakom a UV žiareniu, čo znamená, že ju nemusíte voskovať, ani lakovať. FMP sú úžasné, pokiaľ je vašim cieľom hladký jednoduchý náter takmer bez viditeľných ťahov štetca s extrémnou odolnosťou.

Môžete však s nimi aj experimentovať a vytvárať zaujímavé efekty, ak použijete: farebné vosky, zostarujúce či farebné glazúry, metalické farby, farebné a fixačné oleje. Fusion má v ponuke aj množstvo zaujímavých doplnkových produktov ako embosovacie pasty, krakelovače, produkty na vytvorenie textúry.

Na kurze s farbami Fusion Mineral Paint sa dozviete všetko o farbách Fusion a hlavne si vlastnoručne vyskúšate, ako sa rôzne produkty Fusion používajú, aby ste si mohli vytvoriť farebný domov a interiérové doplnky podľa svojich predstáv.

Vyskúšame si:

  • patinu pomocou dvoch náterov s použitím tehličky včelieho vosku a mokrého brúsenia
  • voskovanie farieb fusion a ornamentov IOD pomocou rôznych farebných voskov – Liming, Espresso, Aeging, Black, Pearl, Copper, Rose Gold Wax
  • vyskúšame si urobiť vzor cez šablónu
  • vytvorenie 3D vzoru pomocou embosovacej pasty
  • použitie zostarujúcej glazúry
  • vytvorenie a použitie ľubovoľnej farebnej glazúry
  • použitie farebných fixačných olejov na farbu a na čisté drevo, prelínanie olejov

Poskytneme vám materiál na prácu, malé občerstvenie, veľa tipov a trikov, ďalšie poradenstvo pri vašej tvorivej práci.  Priniesť si nepotrebujete nič, zástery na vás čakajú. Stačí vám dobrá nálada, chuť sa niečo naučiť, otvorená myseľ a môžeme začať. Už sa na vás tešíme!


Cena workshopu je 70,- eur.

Účastníkom kurzu ponúkame 10% zľavu na všetky  tvorivé produkty pri prvom nákupe v deň kurzu.

Po dohode je možné pripraviť individuálny kurz aj pre menšie skupinky (minimálne trojčlenné) v čase a termíne, ktorý vám vyhovuje.

Platba je možná vopred, alebo v hotovosti v deň kurzu. Kurz môžte aj darovať. Darčekovú poukážku zakúpite tu.

Miesto:

s Farbami,  Družstevná 5, Bratislava

s Farbami, Pletiarska 11, Banská Štiavnica

Účasť je potrebné potvrdiť mailom na adrese:  [email protected], resp. telefonicky: 0903 766 376

Workshop vedie Baja Solovicová

Termíny:

12.1.2023 – štvrtok od 16:00 do cca 20:00

Kurz môžete aj darovať. Darčekovú pukážku si kúpite tu.

V deň kurzu, prípadne prvý nákup po kurze si môžete uplatniť zľavu 10% na všetok tvorivý tovar 🙂

Cena kurzov je jednotná 70€ na osobu.

Na našich kurzoch si oddýchnete, zrelaxujete, vyskúšate si farby a rôzne techniky, načerpáte inšpiráciu a odvahu pustiť sa do vlastných prerábok. Kurzy prebiehajú v komornej atmosfére. Na jednom kurze sú maximálne štyria účastníci. Materiál a pomôcky dostanete, nemusíte si so sebou nič priniesť, iba dobrú náladu a chuť tvoriť :-). Ponúkame vám jednorázovú 10% zľavu na všetky produkty z našej ponuky (či už v deň kurzu, alebo prvú objednávku po kurze). Navyše dostanete návody a vzorkovníky farieb.  Pripravím aj malé občerstvenie.  Teším sa na vás v Bratislave na Družstevnej 5.

Ak máte záujem aj o iný workshop a v inom čase, prosím, ozvite sa a naplánujeme termín. Kurz urobím aj individuálne podľa vašich potrieb a predstáv po vzájomnej dohode.

A ešte kto som ja 🙂

Všetci ma volajú Baja. Farby ma sprevádzajú celý život. Profesionálne sa im venujem posledných 8 rokov. Vtedy som otvorila svoj prvý maličký obchodík s farbami Annie Sloan v múzeu v Banskej Štiavnici. Ako som s farbami pracovala, objavovala som celý nový svet. Očarili ma aj iné farby, ktoré majú jedno spoločné a to, že za nimi stoja konkrétni ľudia. Väčšinou sú to rodinné firmičky, ktoré sa kvalitou svojich produktov dostali na svetovú úroveň. Nie je farba ako farba, pozor na to 🙂 . Farby, ktoré ponúkam sú to najlepšie vo svojej kategórií na trhu. Ekologické, s nulovým, alebo takmer nulovým obsahom voľne prchavých látok (VOC), s krásnymi a bohatými pigmentami, výbornou rozotierateľnosťou a fantastickou krycou schopnosťou. Jednoducho je s nimi radosť pracovať :-). Rada vám odovzdám svoje skúsenosti a naučím vás pracovať s farbami tak, aby ste si mohli svoje domovy skrášliť originálnym spôsobom. Aby ste si vytvorili pre seba a svoju rodinu domov aký nemá nikto iný. Vyhrňme si rukávy a poďme sa spoločne pustiť do tvorivého dobrodružstva, či už v našom obchodíku v Banskej Štiavnici, alebo v Bratislave. Vítam vás medzi nami #dámysfarbami

A kto sú dámy s farbami?

Baja, Saša, Miriam, Andrejka, Maťka a každá (každý) z vás, kto sa k nám pridá a zaprple si prsty s farbami 🙂

Nákupný košík
Návrat hore