VEĽKÝ VÝPREDAJ farieb ANNIE SLOAN. ZĽAVA 15% -25% Pri nákupe nad 70€ je doprava zdarma.

Pripravujem nové termíny a nové kurzy

Maľujeme s Fusion Mineral Paint, 12. 1. 2023 – štvrtok od 16:00 do cca 20:00

Kurz môžete aj darovať. Darčekovú pukážku si kúpite tu.

V deň kurzu, prípadne prvý nákup po kurze si môžete uplatniť zľavu 10% na všetok tvorivý tovar 🙂

Cena kurzov je jednotná 70€ na osobu.

Na našich kurzoch si oddýchnete, zrelaxujete, vyskúšate si farby a rôzne techniky, načerpáte inšpiráciu a odvahu pustiť sa do vlastných prerábok. Kurzy prebiehajú v komornej atmosfére. Na jednom kurze sú maximálne štyria účastníci. Materiál a pomôcky dostanete, nemusíte si so sebou nič priniesť, iba dobrú náladu a chuť tvoriť :-). Ponúkame vám jednorázovú 10% zľavu na všetky produkty z našej ponuky (či už v deň kurzu, alebo prvú objednávku po kurze). Navyše dostanete návody a vzorkovníky farieb.  Pripravím aj malé občerstvenie.  Teším sa na vás v Bratislave na Družstevnej 5.

Ak máte záujem aj o iný workshop a v inom čase, prosím, ozvite sa a naplánujeme termín. Kurz urobím aj individuálne podľa vašich potrieb a predstáv po vzájomnej dohode.

A ešte kto som ja 🙂

Všetci ma volajú Baja. Farby ma sprevádzajú celý život. Profesionálne sa im venujem posledných 8 rokov. Vtedy som otvorila svoj prvý maličký obchodík s farbami Annie Sloan v múzeu v Banskej Štiavnici. Ako som s farbami pracovala, objavovala som celý nový svet. Očarili ma aj iné farby, ktoré majú jedno spoločné a to, že za nimi stoja konkrétni ľudia. Väčšinou sú to rodinné firmičky, ktoré sa kvalitou svojich produktov dostali na svetovú úroveň. Nie je farba ako farba, pozor na to 🙂 . Farby, ktoré ponúkam sú to najlepšie vo svojej kategórií na trhu. Ekologické, s nulovým, alebo takmer nulovým obsahom voľne prchavých látok (VOC), s krásnymi a bohatými pigmentami, výbornou rozotierateľnosťou a fantastickou krycou schopnosťou. Jednoducho je s nimi radosť pracovať :-). Rada vám odovzdám svoje skúsenosti a naučím vás pracovať s farbami tak, aby ste si mohli svoje domovy skrášliť originálnym spôsobom. Aby ste si vytvorili pre seba a svoju rodinu domov aký nemá nikto iný. Vyhrňme si rukávy a poďme sa spoločne pustiť do tvorivého dobrodružstva, či už v našom obchodíku v Banskej Štiavnici, alebo v Bratislave. Vítam vás medzi nami #dámysfarbami

A kto sú dámy s farbami?

Baja, Saša, Miriam, Andrejka, Maťka a každá (každý) z vás, kto sa k nám pridá a zaprple si prsty s farbami 🙂

Nákupný košík
Scroll to Top