VEĽKÝ VÝPREDAJ farieb ANNIE SLOAN. ZĽAVA 15% -25% Pri nákupe nad 70€ je doprava zdarma.

Maľovanie s mliečnou farbou Fusion

Mliečne farby sú tie najstaršie farby aké ľudstvo používalo. Sú v práškovej podobe a ich základnou hmotou je mliečna bielkovina kazein. Pridaním pigmentov vznikla nádherná paleta odtieňov. Významnou vlastnosťou mliečnych farieb je to, že sa vpíjajú do dreva (podkladu) a vytvárajú tak krásny jednoliatý povrch, na ktorom neuvidíte ťahy štetca. Zafixovaním olejmi získate superodolný povrch, ktorý ani nechtom nepoškriabete. Farba vyschne a vyzreje za 30 minút. Je to ta najrýchlejšie schnúca farba. A ešte jedno naj:  je to najekologickejšia farba – neobsahuje žiadne VOC a je v práškovej podobe. Prášok môžete rozrobiť s vodou v takom množstve, aké budete potrebovať na váš projekt a zvyšok prášku môžete uchovávať niekoľko rokov :-). Na kurze vám prezradíme ako si ich pripraviť, ako postupovať pri natieraní aj iných povrchov ako drevo.

Nemenej fantastické je aj to, aké rôzne zaujímavé efekty viete s nimi dosiahnúť.  Na kurze si techniky vyskúšame na drevených vlajočkách. Ich pospájaním vytvoríte krásnu girlandu do vášho interiéru. Na každej vlajočke si skúsime iné odtiene a iné techniky. Na záver ozdobíme transferom, pečiatkou, alebo šablónkou. Zafixujeme olejmi.

Vyskúšame si:

  • patinu prebrusovaním dvoch odtieňov
  • vytvorenie štruktúry
  • zaujímavý dvojfarebný krakel
  • ozdobenie pečiatkou
  • ozdobenie transfermi
  • fixovanie – vosky, oleje

Poskytneme vám materiál na prácu, malé občerstvenie, veľa tipov a trikov, ďalšie poradenstvo pri vašej tvorivej práci.  Priniesť si nepotrebujete nič, zástery na vás čakajú. Stačí vám dobrá nálada, chuť sa niečo naučiť, otvorená myseľ a môžeme začať. Už sa na vás tešíme!


Cena workshopu je 70,- eur.

Účastníkom kurzu ponúkame 10% zľavu na všetky  tvorivé produkty pri prvom nákupe v deň kurzu.

Po dohode je možné pripraviť individuálny kurz aj pre menšie skupinky v čase a termíne, ktorý vám vyhovuje.

Platba je možná vopred, alebo v hotovosti v deň kurzu. Kurz môžte aj darovať. Darčekovú poukážku zakúpite tu.

Miesto:

s Farbami,  Družstevná 5, Bratislava

s Farbami, Pletiarska 11, Banská Štiavnica

Účasť je potrebné potvrdiť mailom na adrese:  [email protected], resp. telefonicky: 0903 766 376

Workshop vedie Baja Solovicová

Termíny:

Nákupný košík