IOD Transfery

Aktualizované 2 júna 2023

IOD Produkty v e-shope transfery, pečiatky, silikónové formy a pomôcky.

Transfery od Iron Orchid Designs

Sú to obrázky na fólií, ktoré môžete jednoduchou aplikáciou a pretlačením preniesť na svoj nábytok, steny, sklo, zrkadlo, či textílie. Obrázky sú chránené papierom, ktorý snímajte až bezprostredne pred aplikáciou. Chráňte pred prachom a nečistotami, mohli by ovplyvniť priľnavosť. Pred použitím zabráňte tomu, aby sa lepiaca plocha dostala do kontaktu s inými predmetmi alebo sa prilepila o samú seba.  Priľnavosť môže ovplyvniť negatívne vysoká teplota a vlhkosť pri skladovaní.

Transfer aplikujte na čistý, suchý, matný a rovný povrch. Ak ste povrch predtým maľovali, uistite sa, či je farba vyschnutá. Ak ste povrch pred aplikáciou brúsili, odstráňte z neho všetok prach.  

Obrázky môžete pred aplikáciou ľubovoľne nastrihať.

Z transferu snímte zadný ochranný papier a opatrne umiestnite na zvolenú plochu, tak aby sa jej dotkol až keď bude správne umiestnený a následne rukou postupne pritláčajte na povrch. Zafixujte maliarskou páskou. Pomocou priloženej špachtle otlačte postupne celý transfer na plochu. Ak po odstránení fólie zistíte, že sa časť transferu nepreniesla, jednoducho priložte fóliu späť a dotlačte. Fóliu odstráňte a uistíte sa, že transfer dobre priľnul na povrch a uhlaďte ho pomocou čistej handričky.

Transfer zafixujte lakom Annie Sloan, alebo voskom Annie Sloan Clear Wax.

TIP: IOD Paintable Decor Transfer je transfer, ktorý môžete ponechať vo svojom pôvodnom vzhľade, alebo ho môžete po nanesení na povrch ľubovoľne vymaľovať.

Zdroj fotografií: www.pinterest.com

https://www.youtube.com/watch?v=3aXdlEh0XI0

Toto video vás presvedčí o tom ako jednoducho to ide:

https://www.facebook.com/watch/?v=1075900432604002

Nákupný košík
Návrat hore